www.homecare.sk

nová registrácia
zabudnuté heslo

East Point - Letný tábor

Letný Tábor East Point

Aktuálny stav a dôležité informácie: 
1. turnus - 22. rotácia - úspešne skončil. Najzdravší turnus v histórii East Pointu (nula úrazov, nula ochorení). Poctený účasťou detí z 15 krajín sveta, vďaka aktivite Rotary klubu Košice.
2. turnus - 23. rotácia - úspešne skončil. Tiež sa vyznačoval nulovou chorobnosťou  :)  
3. turnus - 24. rotácia - do skončenia zostávajú tri hodiny. Pozývame na slávnostný záverečný ceremoniál. 
Tešíme sa na Vás, milí rodičia. Vaši vojaci z East Pointu  :)

stiahnite si:   fotografie z ročníka 2016
darovacie poukazy 2017

East Point - Letný tábor

Vojenský letný tábor East Point

2017  12. ročník  ☼22.  ☼23.  ☼24. rotácia

Tábor pre chlapcov a dievčatá, ktorí chcú zažiť pravú vojenskú atmosféru, dobrodružstvo, otestovať si svoje schopnosti a zažiť adrenalínové akčné hry v reálnom prírodnom prostredí.  A to všetko so skutočnými profesionálmi, v družstvách plných rovnako naladených kamarátov.

Chceš prežiť niečo úplne iné, nové, veľa sa naučiť a zapamätať si to navždy?  Odpoveďou je originálny vojenský tábor EAST POINT.  Jedinečný na Slovensku aj v Strednej Európe. Od roku 2006 sa špecializujeme výlučne na tento typ tábora. Výsledkom je kvalitne, profesionálne pripravený a silnými zážitkami nabitý vojenský výcvik - špeciálne pre Teba :-)

Vojenský detský tábor East Point v roku 2017 zavŕši už dvanásty ročník, čoho vizitkou je aj viac ako dvetisíc spokojných absolventov. Opäť sme s tímom našich inštruktorov a poradcov z radov profesionálnych vojakov, pedagógov, členov Horskej služby, profesionálnych ochrancov prírody a lekára pre Teba pripravili letný tábor s neobyčajným, veľmi zaujímavým a atraktívnym programom, plným vojenských aktivít.  Pomôžeme Ti objaviť zmysel priateľstva, tímového myslenia a konania, rozvinúť cit, úctu a rešpekt k prírode, rozšíriť hranice Tvojich schopností a poznaním nových hodnôt ukázať Ti cestu k správnej životnej zorientovanosti. Prečítaj si Najlepšie z brífingu alebo sa pýtaj cez Brífing  tých chalanov a dievčat, ktorí už East Pointom prešli v minulých rokoch.  Veľa zaujímavého o tábore nájdeš aj na facebooku  a na vlastné oči uvidíš v Galérii
Na rozdiel od olympijských hier, kde sa môžu dostať len tí, ktorí pokoria vstupné výkonnostné limity, sa do East Pointu môže dostať každý, kto má odvahu a chuť popasovať sa so svojimi slabosťami a výhovorkami.  Neboj sa, nebudeme Ťa do ničoho nasilu nútiť.  My Ťa do toho jednoducho vtiahneme :)   Sám budeš prekvapený / prekvapená, čo všetko dokážeš.  Pre najobetavejšieho účastníka je pripravená najprestížnejšia táborová cena East Point fair-play, ktorú v minulých ročníkoch získali títo účastníci.

Obsah sekcie:
Naša ponuka v ročníku 2017 s termínmi turnusov
Program tábora, cena a platobné podmienky
Nezáväzné prihlásenie
Darovací poukaz
Informácie k fotografiám a videám z tábora

V sezóne 2017 sme ponúkame

9-dňový vojenský letný tábor pre 10 až 18 ročných chlapcov a dievčatá v lone prekrásnej prírody, na zdravom, čistom, živicami a kvetmi prevoňanom vzduchu. Vekové rozpätie pre všetky turnusy je 10 - 18 rokov. 10-11 ročné deti by mali byť primerane fyzicky a sociálne vyvinuté (podľa uváženia rodičov), znášajúce dlhšie odlúčenie od rodiny. Nad 18 a pod 10 rokov len na výnimku organizátorov (zavolajte nám). Všetky turnusy sa budú konať (miesto pobytu a nástupu) v Slovenskom raji - sever, na vojenskej základni dočasne zriadenej v Rekreačnom stredisku TURISTICKÝ RAJ (pôvodne RS Košariská), pri Podlesku - Hrabušiciach (okres Spišská Nová Ves).   fotografie v katalógu   fotografie v galérii
Rekreačné stredisko je situované pri západnom vstupe do romantického riečneho kaňona "Prielom Hornádu", lemovanom skalnými útvarmi, hlbokými roklinami a členitými lesmi druhého najstaršieho slovenského národného parku. Na neďalekom skalnatom výbežku nad vstupom do prielomu bývalo v dávnych časoch opevnené hradisko.
Účastníci sú ubytovaní v 4-miestnych chatkách, 10-miestnych chatách (po dvoch-piatich na izbe) a v 55-miestnej zrubovej chate (po troch-štyroch na izbe). Sociálne zariadenia sú spoločné, v chatách sú vlastné. Dievčatá bývajú v samostatnej chate s vlastným sociálnym zariadením a v malých chatkách so sociálnym zázemím v hlavnej murovanej budove, ktorá slúži ako budova štábu tábora na stravovanie účastníkov, poskytovanie spoločenských priestorov aj ako útočisko v búrkach. V areáli je tiež ohnisko s grilom, veľké trávnaté ihrisko na výcvikové aktivity, cvičná prekážková dráha, strelnica,...

Viac informácií aj obrázkov nájdete tiež v  Katalógu East Point 2017

1. turnus: so 8. 7. -  ne 16. 7. 2017  skončil 
     organizuje: HOMECARE s.r.o.
2. turnus:  so 22. 7. -  ne 30. 7. 2017  
skončil
     organizujú: WIZ TRAVEL SLOVAKIA s.r.o.  a  HOMECARE s.r.o.
3. turnus:  so 5. 8. -  ne 13. 8. 2017    nábor je ukončený
     organizuje:   WIZ TRAVEL SLOVAKIA s.r.o.

►►►   Záväzné prihlasovanie do ročníka 2017

►►►   Nezáväzné prihlasovanie do ročníka 2017 - po 1.5. nemá význam

V cene za tábor je zahrnuté (platí pre všetky tri turnusy):

 • ubytovanie a miestna daň za ubytovanie v rozsahu 9 dní / 8 nocí
 • strava 6-krát denne: bufetové raňajky, desiata, obed, olovrant, 1. večera, 2. večera; nápojový servis (čaj ráno a večer, voda so sirupom uprostred dňa), deň nástupu začína 1. večerou, posledný deň končí obedom; celkom bude poskytnutých 8 plných penzií bez 1 olovrantu (v deň odchodu); pre alergikov a dietárov nahradzujeme rizikové zložky potravín bezrizikovými pre viac informácií (kliknite); balíček na cestu pre cestujúcich domov vlakom
 • nonstop služby odborníkov - inštruktorov, zdravotníka, organizátorov, externe psychológa a ďalších dočasných špecializovaných inštruktorov 
 • paintballové a airsoftové hry, skalolezectvo, výcvik sebaobrany, taktické cvičenie v rieke, nácvik prvkov prežitia v prírode a iné zaujímavé každodenné aktivity z vojenského života (pozri Manuál účastníka)
 • tričko s logom East Point, vojenská šatka + baret s výšivkou "East Point" pre vyšších dôstojníkov a generálov   
 • osvedčenie o absolvovaní East Pointu / pre "veteránov" osvedčenie o absolvovaní nočného taktického výcviku s uvedením dosiahnutej hodnosti  
 • mydlo na pranie a umývanie rúk, pomôcky na čistenie odevu a obuvi, toaletný papier 
 • technické zariadenia a kompletný materiál na všetky aktivity, vzduchové, airsoftové a paintballové zbrane so strelivom a ochrannými prostriedkami, ceny do súťaží 
 • voliteľné cestovné poistenie od Generali, a.s. - Európskej cestovnej poisťovne
 • zákonné poistenie pre prípad úpadku CK
 • fotografie (min. 3000) z tábora stiahnuteľné (len účastníkmi!) z http://www.eastpoint.homecare.sk/east-point-klub 

 Cena a platobné podmienky

 • Základná cena 296,- €   (v tejto cene je zahrnutý celý all-inclussive program, nedopláca sa nič a každý účastník má rovnaké podmienky)
 • špeciálna  zľava 15,- € pre účastníkov aspoň jedného z predošlých táborov East Point
 • špeciálna súrodenecká zľava 8,- € pre každého zo súrodencov 
 • nepovinný príplatok 3,50 € za pripoistenie "Tábory EURO" s vyšším rozsahom poistnej ochrany ako v základnom produkte (pripoistenie straty a poškodenia batožiny)  
 • nepovinný príplatok 8,50 € za poistenie "DCR-plus" pre účastníkov nad 18 rokov v čase prihlásenia
 • dopravné (jednosmerné) zo žel. stanice Spišská Nová Ves do tábora a späť 3,- € za každú jazdu autobusom / mikrobusom / osobným autom (podľa počtu prepravovaných). Detaily k doprave nájdete v sekcii Manuál rodiča.

Nárokovateľné zľavy a požadované príplatky si, prosím, odškrtnite v prihláške. Verifikujeme ich. Zľavy je možné kumulovať.

Súčasťou cestovnej poistky je aj poistenie storna zájazdu, ktoré je zahrnuté už v základnej cene za tábor, s 20% spoluúčasťou objednávateľa. Rozhodnutie o zakúpení príplatku za cestovné poistenie (Tábory-EURO) ponechávame na Vás. Ponúkame Vám aj možnosť "bez poistenia" so skontom 2,50 €, ktorú odporúčame pre deti zo zahraničia (je pre Vás výhodnejšie poistiť sa v domácej krajine, s poistením liečebných nákladov v SR) alebo pre deti s celoročným poistením v rámci rodinných balíkov CP.

Na základe nami prijatej Záväznej prihlášky Vám do 48 hodín vystavíme a zašleme Zmluvu o obstaraní zájazdu (pozri >> vzor1  vzor2). Do 10 dní po jej doručení je potrebné vyplatiť zálohu 100,- €. Doplatok je splatný najneskôr jeden mesiac pred začiatkom príslušného turnusu. 

späť

Nezáväzné prihlasovanie bolo umožnené do 20. apríla 2017. Vaše nezáväzné prihlášky akceptujeme, miesta Vám držíme, no neodpovedáme na nich (dostanete len automatickú odpoveď o prijatí prihlášky). Po tomto termíne prijímame už len záväzné prihlášky.  Všetci nezáväzne prihlásení, nezabudnite sa sami a včas záväzne prihlásiť.  Inak môžu byť Vaše miesta poskytnuté ďalším, záväzne prihláseným účastníkom (po našom písomnom avíze). Platnosť Vašich nezáväzných prihlášok skončila 30.4.2017.           

Aby všetci účastníci mali rovnaké podmienky a nik na nikoho nedoplácal, opäť neplánujeme zľavy typu "first moment" či "last minute", ani spoluprácu so zľavovými portálmi. 
Pre tých, ktorí sa stihnete včas záväzne prihlásiť bude opäť, ako bonus, pripravená súťaž o hodnotné ceny. "Včas" znamená do temínu losovania v príslušnom turnuse.

     formulár na nezáväzné prihlasovanie sa  

Keby sa Vám s formulárom nedarilo, stačí nám poslať krátky e-mail  (kliknite na adresu, mail je zautomatizovaný)
►►► eastpoint@homecare.sk

Keby aj táto "automatika" zlyhala - prekopírujte a doplňte doluuvedené údaje do textu e-mailu a odošlite ho na vyššie uvedenú e-mailovú adresu:
--------------  začiatok rezervačného e-mailu ---------------------
meno a priezvisko objednávajúceho rodiča .....
e-mail objednávajúceho rodiča .....
meno a priezvisko účastníka ........
vek účastníka počas tábora .........
preferovaný turnus /(-y) .....1. (8.- 16.7.), 2. (22.- 30.7.), 3. (5.- 13.8.) 
                                     
(vybraný turnus ponechajte, ostatné vymažte)
----------------------  koniec rezervačného e-mailu ------------------------

Darovací poukaz 2017 na stiahnutie - úpravu - vytlačenie:   

formát MS-Word-2003 (doc) s možnosťou úprav textu pred vytlačením

formát MS-Word-2010 (docx) s možnosťou úprav textu pred vytlačením

formát pdf s možnosťou vytlačenia a dopísania textu s venovaním ručne

 späť

Informácie k foto a video záznamom z ročníka 2016 a starších

V cene tábora máte zaplatené fotografie z tábora - jednak na oživovanie Vašich skvelých zážitkov a zároveň aj ako kompenzáciu za odobraté mobily a zákaz používania inej záznamovej techniky hlavne z bezpečnostných dôvodov počas výcviku. Môžete si ich posťahovať z nášho ftp-servera. Fotografie z tábora, komplet ročník 2016 a staršie ročníky, sú umiestnené v tretej úrovni (leveli) East Point KLUBu (klikni). Dá sa do nej dostať len po doplnení tretej úrovne administrátormi - organizátormi tábora.  Všetci účastníci z ročníka 2016 sú doregistrovaní. Po registrácii ste na e-mailovú adresu rodiča obdržali registračný e-mail s menom/nickom a heslom. Týmto ste chránení pred únikom obsahu a stratu súkromia.  Nedávajte, prosím, svoj prístup ďalším osobám, ktoré si za túto službu nezaplatili, aby nemohlo dôjsť k prípadnému zneužitiu obsahu.
Pre ďalšie informácie alebo ak ste zabudli Váš nick či heslo, čítajte ďalej... 

Informácie (nielen) pre nováčikov ročníka 2016:   fotografií je z každého turnusu je niekoľko tisíc(!). To si vyžaduje istý čas na ich spracovanie (otáčanie, výrezy, obsahovú recenziu, redukciu počtu,...), preto sa ich usilujeme zverejniť spravidla do Vianoc príslušného ročníka. 
Fotografie ročníka 2016, 2015 a časť ročníka 2014 sú "zabalené" do jedného WinRAR archívu. Staršie ročníky (do 2014) boli "zabalené" do .exe súborov. Detailnejší popis k stiahnutiu a "rozbaleniu" fotografií nájdete nad odkazmi na príslušné foto-súbory, po prihlásení sa do sekcie East Point Klub.
Pri akýchkoľvek problémoch s prístupmi alebo pri prezeraní obsahu nás neváhajte kontaktovať mailom cez eastpoint@homecare.sk alebo telefonicky na 0917-334957 (Emil).   Ak ste zabudli heslo, kliknite v prihlasovacom okne na "zabudnuté heslo". Použite e-mail rodiča z Vašej prihlášky. Program - automat sa o Vás postará ... :)   

Fotografie, ktoré sú v Galérii na tejto stránke, sú len výberom a slúžia hlavne pre návštevníkov stránky na spropagovanie tábora East Point. Keby ste mali voči zverejneniu fotografie, na ktorej ste prítomní, osobné výhrady, stačí nám to napísať do Brífingu alebo na e-mailovú adresu eastpoint@homecare.sk (aj bez udania dôvodov) a my ju zo stránky stiahneme. 

Videá sú kódované kodekom DixX 6.9.2, kontajnerom (koncovkou) .avi. Sú spustiteľné tak na PC (prípadne v prepojení s TV) aj na prevažnej väčšine Vašich DVD prehrávačov (po napálení na DVD).  Pred distribúciou ich skúšame prehrať na troch typoch PC prehrávačov (DivX MP, VLC MP a Windows MP). Na server umiestňujeme len súbory spustiteľné bez problémov. Nazdávame sa, že zvolená kompresia a kodek je oproti minulosti, čo do kvality záznamu, krokom vpred.  Nami používaný prenajatý ftp-server neumožňuje tzv. streamovanie ako napr. server YouTube, takže si videá najprv posťahujte do svojich počítačov. Píšte nám, prosím, Vaše reakcie a názory na videné a počuté. Radi sa od Vás poučíme. 

 späť

                                    google-site-verification: googlee0ed421d72b90388.html   
UA-34022946-1